Agropodzamcze - noclegi

Mapy sytuują Agropodzamcze tylko w jednym miejscu: w Podzamczu obok Chęcin. To gospodarstwo agroturystyczne z pokojami, wyposażonymi w telewizor oraz łazienkę z prysznicem, jak również dodatkowymi atrakcjami w postaci kortu tenisowego i odkrytego basenu.

Agropodzamcze

Adres:

Agropodzamcze noclegi
Podzamcze 8
26-060 Chęciny
woj. świętokrzyskie
Adres oficjalnej strony internetowej: http://www.agropodzamcze.pl/ oraz http://www.agropodzamcze.pl/noclegi/

Na terenie gospodarstwa agroturystycznego znajduje się kuchnia przeznaczona do użytku wszystkich gości. W każdym nastrojowym pokoju zaś mieści się biurko, a podłoga pokryta jest drewnem.

Fani piłki nożnej, siatkówki i koszykówki mogą grać na obiektowych boiskach, zaś zwolennicy gry w ping ponga, czy piłkarzyków - na specjalnych stołach. Na terenie obiektu znajduje się także pełnowymiarowy kort tenisowy (nawierzchnia z mączki ceglanej). Zapaleni cykliści wypożyczą w Agropodzamczu rowery.

Na wycieczkę z Podzamcza wybrać się można na zamek królewski w Chęcinach (1,5 km), do tokarnianego skansenu (3 km), jaskini Raj (7.9 km), jak również do Kielc (15 km).

W samym Podzamczu znajduje się między innymi: Centrum Nauki Leonardo da Vinci, biobank, zabytkowa aleja lipowa oraz odrestaurowany Dwór Starostów Chęcińskich z ogrodem w stylu barokowym.

Najbliższe zalewy znajdują się w pobliskich miejscowościach: Lipowicy oraz Bolminie.